קורסים בביוגרפיה וקרמה ברחבי הארץ בשנת הלימודים תשע"ט
להסיט את מסך האשליה - קרמה והשפעתה על חיינו
אנו שמחים לבשר לכם על פתיחתה של סדרה מיוחדת של העמקה בנתיב ההתפתחות הנפשי-רוחני לציבור הרחב - ע"פ הייעוץ הביוגרפי-אנתרופוסופי, בשנת הלימודים תשע"ט.
הקורסים יכללו התנסות אישית וקבוצתית והידע הנלמד בהם מהווה שער להתבוננות חדשה על סיפור חייכם, על מנת לחולל שינוי עמוק בהבנת הגורל האישי שלכם.
אנו מזמינים אתכם לחמישה קורסים מרתקים המתאימים לבעלי רמות ידע שונות שיתקיימו בשנת הלימודים הבאה ברחבי הארץ. 
כל קורס כולל 6 מפגשים בני 4 שעות, עלות כל קורס 1,200 ש"ח.
קורסי אחה"צ יתקיימו בין השעות 16:00-20:00, קורסי בוקר בין השעות 9:00-13:00. 
שימו לב! לנרשמים לשני קורסים ויותר, עלות כל קורס 1,000 ש"ח במקום 1,200. 
הידע הביוגרפי, המבוסס על תורת האנתרופוסופיה, מעניק לנו חוקיות ומפת דרכים לפיענוח מסע החיים הביוגרפי האנושי והאינדיבידואלי.
בקורס זה תהיה לכם הזדמנות חד-פעמית לכתוב את סיפור חייכם עפ"י חוקי הביוגרפיה, ולקבל תמונה ייחודית מנקודת מבט גבוהה על מפת גורלכם ועל הסודות המסתתרים מאחורי האירועים בחייכם.
הקורס אינו מחייב ידע קודם.
הקורס יתקיים בחודשים אוקטובר-נובמבר 2018, בלפיד, כפר סבא, תל-אביב, נתניה, חדרה, חיפה, טבעון, כפר ורדים ומלכיה. ההרשמה נפתחה!
  
 
"הכל צפוי והרשות  נתונה" אמרו חכמנו - בקורס זה נלמד להבין מדוע יש נושאים בחיינו, עימם אנו נפגשים שוב ושוב ללא יכולת בחירה – לא פעם בכאב וחוסר אונים – והיכן בכל זאת טמונה היכולת שלנו לבחור, והאפשרות שלנו להתפתחות ולחירות. הקורס מבוסס על הידע החשוב אודות הקרמה אותו הביא רודולף שטיינר מייסד האנתרופוספיה, ועל ספר העבודה 'הצו הקרמתי והגשמתו' אשר נכתב ופותח בבית הספר 'כחותם'.
הקורס יתקיים בחודשים דצמבר 2018 - ינואר 2019 בקרית ים, כפר סבא, עולש ומלכיה. 
 
מהו הסוד הטמון בחלומות שלנו? לאורך כל ההיסטוריה של האנושות, מיוסף 'פותר החלומות' ועד פרויד,  אבי הפסיכואנליזה, ביקשו אנשים להבין את פשר חלומותיהם והבינו כי מאחוריהם עומדת משמעות נסתרת. החלומות שלנו הינם אחד השערים דרכם אנו יכולים להיכנס לעולם הרוח. בקורס זה ננתח החלומות שלנו ונחקור אותם דרך הכלים הייחודיים של היעוץ הביוגרפי. נתבונן על החלום כעל 'אירוע ביוגרפי', וננסה להבין יחד את המסר הרוחני שהוא מביא לנו. הקורס מיועד לאנשים בעלי ידע קודם באנתרופוסופיה.
הקורס יתקיים בחודשים דצמבר 2018 - ינואר 2019, בנס ציונה
 
 
 
הטמפרמנט הוא הגוון המיוחד לכל אדם, הנמצא בתשתית אופיו, אך קשור גם למהותו הפנימית ביותר. ניתן לסווג בני אדם לארבעה טמפרמנטים, אך בכל אדם קיים מיזוג, אחר של טמפרמנטים, כאשר בדרך כלל אחד מהטמפרמנטים דומיננטי. בקורס זה נבין לעומק את הסוד הטמון בטמפרמנטים האנושיים וכיצד שירת הטמפרמנט הייחודי שלנו את הקרמה האישית והיעוד הרוחני שלנו. הקורס מבוסס על חומרים ייחודיים שפותחו בבית הספר 'כחותם' - נושא הטמפרמנטים יילמד בו באופן חדש וייחודי. הקורס מיועד לבעלי ידע קודם באנתרופוסופיה.
הקורס יתקיים בחודשים פברואר - מרץ 2019 בחיפה, ולפיד.
 
"האם האדם, במחשבתו או במעשיו הוא ישות רוחנית חופשית, או עומד הוא תחת הכורח של חוקי הטבע"?  ר. שטיינר, הפילוסופיה של החירות.
בקורס זה נעמיק ונחקור בשאלת החירות האנושית, בהקשרים קרמתיים וביוגרפיים, דרך ספרו החשוב של ר.שטיינר 'הפילוסופיה של החירות' ודרך הכלים של היעוץ הביוגרפי. 
הקורס מבוסס על חומרים ייחודיים שפותחו בבית הספר 'כחותם'.
הקורס יתקיים בחודשים אפריל - יוני 2019, בלפיד.